KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7405026
nr 740 5026
Blandteknik
Okänd konstnär, Modell, sign. 1950. 54x74
Utrop:
2.500 kr
Såld:
4.700 kr
måndag 13 februari 2012
kl 18:32:50
4.600 kr
2.600 kr
3.100 kr
3.600 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)
Gripsholmsmodell